تالیف کتابهای جدید حسابان و جبر و هندسه

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی: کتاب حسابان و جبر و هندسه دوباره‌تألیف می‌شوند

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش از تألیف جدید کتاب‌های حسابان و جبر و هندسه خبر داد و گفت: اجرای آموزشی این کتب در سال تحصیلی آینده آغاز می‌شود.

حجت‌الاسلام بهرام‌محمدیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر افزود: کتاب ریاضی سال دوم دبیرستان نیز که اجرای آزمایشی آن از امسال آغاز شده است در سال تحصیلی آینده پس از اصلاح و ویراش نهایی، به شکل سراسری تدریس می‌شود.

پیش از این کتاب ریاضی اول دبیرستان که بیشترین تاثیر را در افت تحصیلی داشت دوباره‌تألیف و در مدارس تدریس شد.

به گفته محمدیان 41 عنوان کتاب در سال تحصیلی جدید تألیف شد که 31 عنوان برای رشته‌های فنی‌وحرفه ای و 10 عنوان برای رشته‌های نظری است.

منبع خبر: خبرگزاری مهر      تاریخ خبر: 29/7/88

برای دانلود کتاب جدیدالتالیف حسابان کلیک کنید :

کتاب جدیدالتالیف حسابان

/ 3 نظر / 54 بازدید
منیره احمدی

با عرض سلام خدمت خانم محمدی معلم عزیزم از اینکه هنوز هم من را از راهنماییهای خودتان بهره مند میکنید از شما تشکر میکنم فقط می توانم بگویم هیشه شاگردتان هستم و قدر گل وجود سرشار از محبت شما را در دبیرستان می دانم و خداوند را بابت این نعمت شکر می کنم.

خیال(حسین زاده)

سلام خانوم محمدی گلم........................... فقط یه کلام: دلم براتون یه ذره شده............................. برام دعا کنید

منصوره

سلام . معلوم نیست با ما دارن چی کار می کنن شدیم موش آزمایشی هر سال یه نظر . بعدم انتظار دارن معلما خوب درس بدن و بچه ها به هیچ مشکلی بر نخورن . این از امسال که ما به معلممون آموزش می دادیم خوب سال بعد هم معلومه چی میشه ...