درخواست تأثیر 30 درصدی نمرات نهایی در کنکور

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: وزارت آموزش و پرورش تأثیرگذاری  30 درصدی سوابق تحصیلی دانش آموزان در آزمون سراسری را پیشنهاد داده است و چنانچه این پیشنهاد در کمیسیون اصلاح پذیرش دانشجو تصویب شود، میزان تأثیرگذاری نمرات و سوابق تحصیلی دانش آموزان در کنکور دو برابر می شود.
ابراهیم سحرخیز در گفتگو با ایسنا، در این باره افزود: آموزش و پرورش به سازمان سنجش پیشنهاد داده است در کنکور سال آینده نیز سوابق تحصیلی به میزان 15 درصد لحاظ شود. وی اعمال تأثیرگذاری 30 درصدی سوابق تحصیلی در کنکور را منوط به مصوبه کمیسیون اصلاح پذیرش دانشجو عنوان کرد و گفت: در صورت تصویب این قانون حداقل 30 درصد از نمرات سال سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی در کنکور مؤثر خواهد بود.

/ 1 نظر / 31 بازدید
منیره احمدی

سلام سرکار خانم محمدی امیدوارم اوقات خوبی را پشت سر گذاشته ولحظات خوبی را پیش رو داشته باشید .چه خبر ؟قرار بود امسال نیز چند کتاب ریاضی عوض شود.چه کتابهایی امسال جدیدالتالیف می شوند؟ آیا اصفهان مثل پارسال برای آنها دوره ضمن خدمت می گذارد یا نه؟ اگر خبر خاصی بود ممنون می شوم من را نیز در جریان بگذارید.چکار کنیم دیگر همیشه برای شما زحمت داریم.میدانید من وبلاگ را خیلی دوست دارم زیرا در آن راحت به شما می گویم دوستتان دارم.